GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

XI Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

W środę 8 czerwca 2016 roku pod patronatem Zarządu Powiatu Wadowickiego na boisku Orlika w Wadowicach został rozegrany XI turniej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych powiatu wadowickiego. Turniej otworzył wicestarosta wadowicki Pan Andrzej Górecki.

Do zawodów zgłosiło się dziewięć zespołów z naszego powiatu. Przed rozpoczęciem turnieju kapitanowie rozlosowali swoje drużyny do dwóch grup. W systemie rozgrywek w każdej  grupie drużyny rozegrały mecze „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczów w grupach, do półfinałów dostały się reprezentacje: ZS nr 1 z Andrychowa, ZS nr 2 z  Wadowic, 1 LO z Wadowic  oraz  ZSiPO z Kalwarii Zebrzydowskiej. W pierwszym meczu półfinałowym zespół 1 LO z Wadowic, po bardzo wyrównanym meczu, zremisował w regulaminowym czasie z reprezentacją ZS nr 2 z Wadowic 0:0 i o wejściu do finału zadecydowały rzuty karne. Pierwsza seria karnych nie wyłoniła zwycięzcy i dopiero w drugiej rundzie, po trafieniu piłką w słupek zwycięzcą została drużyna ZS nr 2 z Wadowic. Natomiast w równoległym meczu zespół ZS nr 1 z Andrychowa pokonał ZSiPO z Kalwarii 3 : 1. W meczu o  III miejsce spotkały się 1 LO z Wadowic oraz ZSiPO z Kalwarii i lepszym zespołem okazała się reprezentacja 1 LO z Wadowic wygrywając z rywalem 3:2 .

Mecz finałowy był udziałem ZS nr 2 Wadowic i ZS nr 1 z Andrychowa. Mistrzem turnieju na rok szkolny 2015/2016 została reprezentacja ZS nr 1 z Andrychowa, pokonując w finale 3:1 team z Wadowic

 

 

Zdjęcia