GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

Pomagaliśmy budzić „śpiącą królewnę”

Pomagaliśmy budzić „śpiącą królewnę”

 

            Dnia 3 maja 2017 roku w Brodach zespół muzyczny „Gorzeń Band” z Zespołu Szkół nr 2 w Wadowicach wystąpił na zaproszenie organizatorów podczas Pikniku Charytatywnego „Budzimy śpiącą królewnę” w Brodach koło Kalwarii Zebrzydowskiej. Celem festynu była zbiórka środków finansowych na rehabilitację Dominiki Kosek z Brodów. Cel został osiągnięty i przeszedł nawet najśmielsze oczekiwania. Organizatorom udało się zebrać 42756 zł; 40€ oraz 50$.

Od 7 marca tego roku Dominika przebywa w stanie śpiączki w klinice „Budzik” w Warszawie, gdzie trafiła po operacji usunięcia guza mózgu w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie .

Nasz szkolny zespół „Gorzeń Band” przygotował ponad półgodzinny występ, który był jednym z punktów oprawy muzycznej Pikniku Charytatywnego.

Zespół pod batutą Pana mgr Marcina Niemczaka nauczyciela podstaw przedsiębiorczości w naszej szkole zagrał i zaśpiewał największe przeboje polskiej piosenki.

Zespół tworzą uczniowie:

 

1. Angelika Frączek (1 LP) – wokal

2. Gabriela Wiktor (1 LP) – wokal, skrzypce

3. Katarzyna Pasterak (2 TS) – wokal

4. Kamil Moskała (1 TE) – wokal, trąbka

5. Korneliusz Oleksy (1 TIB) – perkusja

6. Arkadiusz Mrowiec (absolwent 3 LP) – klawisze

7. Kamil Grzywa (absolwent 4 TIB) – gitara akustyczna -

8. Nikodem Hajost (absolwent 4 TIB) – gitara elektryczna

9. Jakub Millan (3 TIB) – gitara elektryczna

10. Filip Żarów (2 TELE) – gitara basowa

           

Gorzeń Band” ma krótką historię, ale zdążył się już zapisać w pamięci uczniów i nauczycieli naszej szkoły organizując Koncert Kolęd, oprawę muzyczną akademii szkolnych i Dnia Otwartego oraz występem na „Gorzeń Music Awards”. Poza murami szkoły nasz zespół występował przed uczniami i nauczycielami Gimnazjum w Tomicach oraz w Brodach pomagając budzić „Śpiącą królewnę”.

Z tego miejsca pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla właścicieli firmy transportowej MK Trans za zapewnienie nam bezpiecznego i komfortowego transportu  na Piknik Charytatywny w Brodach oraz Pani Bogusławie Wiercimak nauczycielce biologii z naszej szkoły za wsparcie organizacyjne tego przedsięwzięcia.

 

Dla lubiących posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu Zespołu Gorzeń Band odsyłamy do linków:


https://youtu.be/uYesxT_iW1I
https://youtu.be/-4sfXyUucP8
https://youtu.be/hpsogH0NSyg

 

Do usłyszenia

Zespół „Gorzeń Band