GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

VII Targi Edukacyjno - Wydawniczo - Informacyjne

W dniu 18 kwietnia 2011 r. w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Pawła II w Radoczy odbyły się VII Targi Edukacyjno - Wydawniczo - Informacyjne Wadowice 2011. Nasza szkoła zaprezentowała bardzo bogatą ofertę edukacyjną.  

Dla gimnazjalistów przygotowaliśmy ciekawe kierunki kształcenia.
W pionie technikum – technik informatyk, technik energetyk, technik elektryk, technik elektronik, technik pojazdów samochodowych.
W pionie liceum – liceum policyjne i turystyczno-sportowe. W pionie szkół zawodowych – mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, fryzjer i stolarz.

Dla młodzieży uczestniczącej w targach przygotowano także dodatkowe atrakcje – pokaz umiejętności Robota Manipulatora   o imieniu NatASzA, który w Małopolskim Konkursie Własnych Prac Technicznych w Krakowie w kategorii „Elektronika-roboty” zajął pierwsze miejsce. Ponadto można było zobaczyć  urządzenia do przetwarzania energię i wykorzystywania źródeł alternatywnych takich jak wiatr, woda, światło, ciepło. Zaprezentowano również prace konkursowe uczennic szkoły fryzjerskiej – główki z najmodniejszymi w tym sezonie fryzurami. Gimnazjaliści dzięki prezentacji multimedialnej mogli wirtualnie zwiedzić naszą szkołę, a także poznać osiągnięcia naszych uczniów  - laureatów wielu konkursów, o których poinformowały lokalne media.Obecni na targach nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły nie tylko udzielali niezbędnych informacji na temat kierunków kształcenia, ale i prezentowali bogatą ofertę zajęć dodatkowych i kół zainteresowań.

 

Zdjęcia