GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

Dni Otwarte

 

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz młodzież Zespołu Szkół nr 2 im. ks. St. Staszica serdecznie zapraszają na Dni Otwarte, które odbędą się
w dniach  6, 7 i 8  kwietnia 2011 r. w godz. 9.00 – 14.00

Chcielibyśmy umożliwić Wam poznanie naszej szkoły, kierunków kształcenia oraz zawodów, w których prowadzimy nauczanie. W trakcie Dni Otwartych zaprezentujemy bogatą ofertę edukacyjną oraz przybliżymy zasady rekrutacji
w roku szkolnym 2011/2012.

W naszej szkole nie tylko uczymy się, ale i odkrywamy pasje, uczestniczymy 
w konkursach i odnosimy sukcesy. Uzyskaliśmy tytuł „Szkoła z klasą”,
który potwierdził, że realizujemy zasady dobrej edukacji. W Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2009/2010, który opracowany został przez „Rzeczpospolitą” i „Perspektywy”, zajęliśmy bardzo wysokie 4 miejsce w Małopolsce  i  34 w kraju w pionie technikum. Nasi uczniowie są laureatami najbardziej prestiżowych konkursów na różnych szczeblach w wielu dziedzinach.

W naszej szkole działa również m.in. Samorząd Szkolny, wolontariat, ZHP oraz koło PCK i LOK. Chętni uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań w licznych przedmiotowych kołach zainteresowań i współpracy z zagranicznymi szkołami w ramach programu Socrates- Comenius. 

 

Gimnazjalisto przyjdź, zobacz, posłuchaj i …. wybierz!

Wszystkich chętnych, którzy chcą obejrzeć pracownie, porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz uzyskać wszelkie niezbędne informacje  o naszej placówce serdecznie zapraszamy.

Jeśli nie odpowiada Państwu wizyta w zaproponowanych dniach prosimy o ustalenie dogodnego terminu.

 

Jesteś zainteresowany naszymi kierunkami kształcenia oraz informacją o rekrutacji kliknij poniższy link:

"Kierunki kształcenia"
"Kryteria i warunki przyjęć"

 

Zdjęcia