GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

Turniej Motoryzacyjny

  W środę , 22. 04.2009r. w Zespole Szkół nr2 w Wadowicach odbył się Powiatowy Turniej  Motoryzacyjny Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych , który otworzył Vice Starosta Wadowicki – Mirosław Nowak.

        Uczestnicy  konkursu   rozwiązywali testy ze znajomości  przepisów ruchu drogowego i historii motoryzacji, wykazywali się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy oraz sprawnością podczas jazdy samochodem.

Zdjęcia w katalogu na google : http://picasaweb.google.pl/zsmwadowice/ lub bezpośrednio pod TYM adresem

 W rywalizacji drużynowej  najlepszym zespołem okazała się drużyna z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w  Radoczy.  Drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół nr 2 w Wadowicach, a trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Zespołu Szkół nr 1 z Andrychowa.

W rywalizacji indywidualnej zwycięzcą konkursu został Roman  Nowak z  Zespołu Szkół nr2  w  Wadowicach,  drugi był Marcin Rudek  z ZS RCKU w  Radoczy, a trzeci Maciej Machander- uczeń Zespołu Szkół nr1 w Andrychowie.

Najlepszym zawodnikom i zwycięskim drużynom nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach wręczali : Starosta Wadowicki -Teresa Kramarczyk i Przewodniczący Rady Powiatu - Zbigniewa Mieszczak,  dyrektor delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach – Halina Chimer i Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach – insp. Maria Łopusińska.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju, zostały uhonorowane okolicznościowymi dyplomami