GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

1527 głosów na Tomasza Kozika

Tomasz Kozik znalazł się w pierwszej piątce najlepszych stron internetowych w Polsce.


Decyzją internatów został zakwalifikowany do II finałowego etapu konkursu na najlepszą stronę internetową Ogólnopolskiego Konkursu „Polski Internet” w kategorii strona prywatna.
Konkurs pozwala wyłonić najlepsze polskojęzyczne strony internetowe w wielu kategoriach, zgodnie z kryteriami wyznaczonymi przez Organizatora, aby docelowo wyłonić Najlepszą Stronę Internetową Roku 2011.

Tomasz Kozik jest uczniem trzeciej klasy technikum informatycznego, swoją stronę zbudował na podstawie indywidualnego kodu nie opierając się o żadne gotowe szablony (wzorce). Strona zbudowana jest od początku do końca według indywidualnych założeń, własnych procedur - nawet element logowania strony został napisany od podstaw.
Jak szacują organizatorzy wszystkich stron biorących udział w konkursie było około 1100! Do drugiego etapu konkursu wg regulaminu zostało zakwalifikowanych 5 najlepszych stron w Polsce. Decyzją Internautów strona Tomka uzyskała 2 miejsce w tej klasyfikacji (1527 głosów), natomiast pierwsze strona: www.rogalinski.com.pl (1601 głosów).

Opiekunem naukowym ucznia jest Biel Wojciech.
Organizatorem konkursu jest fundacja THE WORLD INTERNET FOUNDATION.


Najlepszą stronę internetową wybierze Kapituła Konkursu oraz Internauci, którzy od 8 października 2011r. będą mogli głosować, wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe w tym notebooki.
 

 

Zobacz stronę Tomka Kozika: http://www.mixmuza.cyf.pl 
Zobacz stronę konkursu: http://www.polskiinternet.org.pl