GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

Tomasza Kozik odbierze nagrodę w ogólnopolskim konkursie!

Tegoroczna Gala, na której zostaną ogłoszone ostateczne wyniki konkursu odbędzie się we Wrocławiu na nowo wybudowanym Stadionie Miejskim w Sali Bankietowej VIP w dniu 20 stycznia 2012r. (rozpoczęcie o godzinie 18.00).

Gala zaplanowana jest na ok. 500 – 600 osób.

 
 
Zarząd Fundacji The World Internet Foundation (organizator) poinformował, że strona internetowa Tomka Kozika mixmuza.cyf.pl jako jedna z pięciu w kategorii Strona Prywatna została Nominowana przez INTERNAUTÓW w Konkursie „Polski Internet” – 2011, tym samym zgodnie z Regulaminem Konkursu Tomek Kozik otrzymał zaproszenie na Uroczystą Galę wręczenia Tytułów i Statuetek. Spośród pięciu Nominowanych z każdej kategorii wybrany zostanie (zgodnie z ilością głosów) jeden Laureat i dwa Wyróżnienia. Przedstawiciele tych stron otrzymają Statuetki. Pozostałe dwie strony z Nominowanych w poszczególnych kategoriach otrzymają Certyfikat dla Nominowanych.
Ilość internetowych stron biorących udział w konkursie wynosiła 1084!
 
Organizowany przez fundację Konkurs „Polski Internet” jest jedynym w Polsce Konkursem na Najlepszą Stronę Internetową, który ma tak prestiżowe Patronaty Honorowe. Konkurs został objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Infrastruktury, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Izby Informatyki
i Telekomunikacji.
 
 
„Tomasz Kozik jest uczniem trzeciej klasy technikum informatycznego, swoją stronę zbudował na podstawie indywidualnego kodu nie opierając się o żadne gotowe szablony (wzorce). Strona zbudowana jest od początku do końca według indywidualnych założeń, własnych procedur - nawet element logowania strony został napisany od podstaw. Elementy strony zawierają własne oznaczenia kodowe oraz charakterystykę zabezpieczeń wewnętrznych.Opiekunem naukowym ucznia jest Biel Wojciech.