GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

Gala Kształcenia Zawodowego

 W  środę 7 grudnia nastąpiło oficjalne podsumowanie konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”, rozpisanego wśród uczniów 255 szkół z całego województwa. Zorganizowano go w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.

Konkurs „Mam zawód. Mam fantazję” zorganizowano po raz pierwszy. Zadaniem uczestników była prezentacja poznawania tajników wybranego zawodu w kontekście zajęć prowadzonych w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” lub współpracy szkoły z działającymi na rynku firmami. Rywalizacja w premierowej edycji obejmowała cztery kategorie. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie plakatu, wykonanie fotografii, nakręcenie filmu bądź przygotowanie inscenizacji kabaretowej. Najlepsze prace można zobaczyć na stronie www.zawodowa-malopolska.pl.

Gala Kształcenia Zawodowego była także okazją do praktycznego zaprezentowania przez uczniów umiejętności, które nabyli w efekcie zajęć zorganizowanych w ramach projektu. Odbył się m.in. pokazy chemiczny i barmański. Wyróżnieni zostali także uczestnicy projektu, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach przedmiotowych.

 W kategorii film za pracę pt. „Z fantazją po pracę", uczniowie klasy IV Ti Tomasz Fujak, Mateusz Guzdek, Bartłomiej Janik, Jakub Góralczyk, Mateusz Kaczor, Patryk Jamróz, pod opieką mgr inż.. Jerzego Kotasia otrzymali wyróżnienia 

 Wśród wyróżnionych uczestników projektu, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach  przedmiotowych znaleźli się także uczniowie klasy IV TES naszej szkoły : Zbigniew Mojski, Michał Stanek i Dariusz Wawrzyn

  

 

Zdjęcia