GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

Tomasz Kozik walczy o najlepszą stronę internetową w Polsce

Tomasz Kozik uczeń trzeciej klasy technikum informatycznego walczy o najlepszą stronę internetową w Polsce w ogólnopolskim konkursie: „Polski Internet” w kategorii strona prywatna.

 
Opiekunem naukowym ucznia jest Wojciech Biel.
 
Konkurs pozwala wyłonić najlepsze polskojęzyczne strony internetowe w wielu kategoriach, zgodnie z kryteriami wyznaczonymi przez Organizatora, aby docelowo wyłonić
Najlepszą Stronę Internetową Roku 2011.
 
Organizatorem konkursu jest fundacja THE WORLD INTERNET FOUNDATION.
Konkurs posiada Patronat Honorowy Ministerstwa Infrastruktury oraz Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Patronat Medialny między innymi TVP Szczecin, TVP Kielce, Roxy FM, Bankier.pl, E-pracodawca.org.
 
 
 
 
Celem konkursu jest:
  1. Tworzenie ciekawych i nietuzinkowych rozwiązań technicznych, technologicznych, graficznych i wizualnych w budowaniu portali i stron internetowych.
  2. Wspieranie zainteresowania obszarem Internetu w formach prawnych z zachowaniem elementów twórczych i dbałości o prawa autorskie.
  3. Promowanie autorów najciekawszych prac z zakresu wkładu w nowoczesne technologie i pomysły, które ukazują nowe, świeże, twórcze spojrzenie na powyższe zagadnienie.
 
Najlepszą stronę internetową wybierze Kapituła Konkursu oraz Internauci.
Od 5 września 2011r. Internauci będą mogli głosować, wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe w tym notebooki
 
Zobacz stronę Tomka Kozika: http://www.mixmuza.cyf.pl/
 
Zobacz stronę konkursu: http://www.polskiinternet.org.pl/