GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

X Turniej Piłki Nożnej


 
 
 
W czwartek 28 maja 2015 roku  pod patronatem Zarządu Starostwa Wadowickiego na boiska Orlika w Wadowicach został rozegrany X turniej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych powiatu wadowickiego.

Do zawodów zgłosiły się wszystkie  dziesięć zespołów. Przed rozpoczęciem turnieju zespoły zostały rozlosowane do dwóch grup. W systemie rozgrywek w każdej  grupie drużyny rozegrały mecze „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczów w grupach, do półfinałów dostały się reprezentacje ZS nr 2 z Andrychowa, ZS nr 2 z  Wadowice,LO z Wadowic  oraz  ZS im.KEN z Kalwarii Zebrzydowskiej.

W pierwszy meczu półfinałowym zespół LO z Wadowic pokonał reprezentację ZS nr 2 z Andrychowa 1:0, natomiast w równoległym meczu zespół ZS nr 2 z Wadowic po bardzo wyrównanym meczu pokonał KEN z Kalwarii. W meczu o  III miejsce spotkały ZS nr 2 z Andrychowa oraz KEN z Kalwarii i lepszym zespołem okazał się ZS nr 2 z Andrychowa .

Mecz finałowy był udziałem ZS nr 2  i LO z Wadowic. Mistrzem turnieju na rok szkolny 2014/2015 została reprezentacja ZS nr 2 z Wadowic, pokonując w finale 1:0 team LO z Wadowic.

Zdjęcia