GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

4 Międzynarodowe Targi EKOstyl

ZAPRASZAMY

na

4 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2016

Zdrowa Żywność * Styl Życia * EKOrodzina

 

Hala pod Dębowcem, ul. Karbowa 26

19 - 20 listopada w godzinach 10:00 - 18:00

   

DLA WSZYSTKICH, którzy dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich, chcą poprawić jakość życia. Można nie tylko zobaczyć ale przede wszystkim ZAKUPIĆ bezpośrednio u producentów wiele cennych dla zdrowia produktów.

 

Przewidujemy udział ok. 250 firm i 7000 gości odwiedzających targi.

·         Rynek żywności ekologicznej, a także produktów i usług prozdrowotnych w Polsce wciąż rośnie. Eksperci zakładają, że w 2016 roku wartość tego rynku może wzrosnąć nawet o 25 %. Polscy konsumenci stają się coraz bardziej świadomi tego, że właściwa dieta,  suplementacja  i regularny ruch  są gwarantami zdrowia  i lepszego samopoczucia.

 

·         Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami.

 

·         Tradycyjnie bielskim targom towarzyszą konferencje i wykłady o najnowszych osiągnięciach i wydarzeniach światowych w tej branży z udziałem wybitnych ekspertów i autorytetów. Warto być w miejscu, gdzie spotyka się cała branża!

 

Więcej informacji o targach na stronie :

 www.targibielskie.pl/5-targi-ekostyl