GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

NOMA MEDICA VOLLA

 
 
W dniu 17-12-2014 odbyło się spotkanie z  przedstawicielami Instytutu Badawczo – Rozwojowego.
 
Uczniowie zapoznali się z nowatorską metodą szybkiej diagnozy organizmu oraz poznali przyczyny chorób cywilizacyjnych. Metoda polega na pomiarze energetycznym dr R.Voll'a oraz dr H.Schimmela (vega test).
W trakcie prelekcji dokonano badania na jednym z uczestników, którym był nasz nauczyciel mgr Tomasz Talaga.
 
ROZPOZNAWANIE PRZYCZYN SCHORZEŃ I DOLEGLIWOŚCI . PRZYWRACANIE NATURALNEJ RÓWNOWAGI W ORGANIZMIE.
  • astma
  • alergie
  • cukrzyca
  • borrelia
  • stwardnienie rozsiane
  • reakcje autoimmunologiczne
  • stres i depresje
  • brak koncentracji
  • słaba pamięć
  • celiakia i obciążenie glutenem
  • nieprawidłowości w sercu i układzie wieńcowym
  • stany pozawałowe
  • żylaki
  • nadciśnienie
  • trądzik
  • egzemy i łuszczyce
  • bóle głowy i stawów
  • bóle niewiadomego pochodzenia
  • nieprawidłowości w drogach moczowych
  • z kręgosłupem
  • brak odporności
  • problemy ginekologiczne
  • jelitowe
  • prostata
  • stawy
  • tarczyca
  • przewlekłe zmęczenie
  • nieprawidłowości żołądkowe
  • bezpłodność
  • demencja starcza i inne choroby cywilizacyjne*,
 
 

 

LISTA UCZNIÓW UCZESTNICZĄCYCH W SPOTKANIU Z PRZEDSTAWICIELAMI INSTYTUTU BADAWCZO-ROZWOJOWEGO NOMA MEDICA VOLLA
Medycyna XXII wieku  w dniu 17-12-2014  o godz. 13:20
 
I TELE
II TS
 
 
Adamczyk Wiktor                                              
Baster Kamil
Gładysz Karol
Miodoński Konrad
Glądys Patryk
Ryba Mateusz
Habrzyk Konrad
Ofiara Mateusz
Kłaput Kamil
Kraus Sylwester
Kotula Sebastian
Łabędź Dawid
Krupnik Kamil
Gębczyk Patryk
Ślęzak Patryk
Kondak Damian
Śpiewak Michał
Sienkiewicz Nikodem
Świątek Szymon
Mówiński Sebastian
Warchał Kacper
Stawowy Dawid
Zaręba Jakub
Kwak Marek
Zieliński Kuba
Tatara Krystian
Zieliński Konrad
Baczyński Damian
Żytko Szymon
Rychlik Kuba
 
Ciuba  Michał
II TELE
Wądrzyk Kamil
 
 
Chrapkiewicz Marcin
III TS
Gurdek Miłosz
 
Karczeński Jakub
Bąk Mateusz
Kłaput Klaudia
Fiałek Rafał
Kowalczyk Kacper
Furczoń Dariusz
Kubas Patryk
Glanowski Dariusz
Kwarciak Mateusz
Kalamus Kamil
Mostowik Kacper
Kowalczyk Sebastian
Marek Łukasz
Kamiński Sebastian
Niemczyk Robert
Kozłowski Michał
Nogal Sebastian
Kręcioch Przemysław
Odrowąż Konrad
Nowak Przemysław
Plackowski Daniel
Pawlik Piotr
Warzecha Przemysław
Rajda Szymon
Wiercimiak Tobiasz
Rusinek Kamil
Wójtowicz Paweł
Ryczko Kamil
Zawiła Bartłomiej
Warchał Mariusz
Zdrada Łukasz
Wiktor Przemysław
Żydek Dawid
Żydek Piotr
 
Malczyk Jarosław
 
Lach Adrian
 
 
 
 
Więcej informacji na stronie