GIMNAZJALISTO - KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ

Rekrutacja 2017/2018

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
nr 2 w Wadowicach

Młodzież i nauczyciele z „Gorzenia” we Włoszech.

 

 
      W dniach 13 – 16 października uczniowie klasy IV TES - Dariusz Wawrzyn, Zbigniew Mojski oraz Michał Stanek wzięli udział w międzynarodowym spotkaniu w Anconie   w ramach programu „ Comenius „  „European E –Working” .
    Opiekę merytoryczną i pedagogiczną sprawowali nauczyciele naszej szkoły. Międzynarodowym koordynatorem tego projektu jest p. Chrystian Schneider dyrektor szkoły z Ibbenburen.
      Nasi uczniowie uzyskali najwyższą ocenę na tym międzynarodowym spotkaniu, między innymi za kreatywność i stworzenie wirtualnego modelu modułu , który budują .W projekcie znajduje zastosowanie wysoko zaawansowana technologia z zakresu automatyki , elektroniki i robotyki

        Uczniowie w ramach projektu zwiedzali szkołę – Instituto Instruzione Superiore Volterra-Elia w Anconie i zapoznawali się z warunkami i zasadami kształcenia zawodowego we Włoszech.  
        Wraz ze swoimi rówieśnikami ze szkół włoskiej i niemieckiej zwiedzali miasto zapoznając się z jego zabytkami . Zwiedzali m.in. tradycyjną tłocznię oliwy i palarnię kawy. Palarnię Odwiedzili również Bergamo, Brescie i San Marino.  Uczniowie wrócili do domu usatysfakcjonowani sukcesem i zadowoleni.

Zdjęcia